PODZIĘKOWANIE

Kolejne wybory samorządowe dobiegają końca. Trwa tylko kampania kandydatów na prezydenta miasta…

Od 2010 roku jako wybrany wówczas przez Państwa na funkcję radnego Rady Miejskiej Elbląga, przez dwie kadencje pracowałem na rzecz poprawy komfortu i dobrobytu Elblążan. Angażowałem się w projekty pomocowe dla szkół i bezpośrednią pomoc osobom jej potrzebującym. Wspierałem działalność kulturalną instytucji i podmioty takie jak np. Elbląska Orkiestra Kameralna i działalność elbląskich klubów sportowych. W swoich działaniach skutecznie przyczyniłem się do darmowej komunikacji miejskiej dla osób represjonowanych, przywrócenia historycznej nazwy „Kanał Elbląski”, oświetlenia Krzyża Katyńskiego na cmentarzu Komunalnym, poprawy infrastruktury miejskiej takiej jak bezpieczne przejścia uliczne, poprawienie dojazdu do szkół. Modernizację Elbląga wspierałem m.in. poprzez zaangażowanie się w „Budżet Obywatelski”.

Chcę zatem Państwu bardzo podziękować, tym wszystkim którzy na mnie głosowali i wspierali w codziennej pracy. Obecną kadencję kończę z przeświadczeniem, że nie zawiodłem Waszych oczekiwań.

Dziękuję Wam za wspólne działanie i zapraszam do kontaktowania się w ważnych dla Państwa sprawach oraz odwiedzania mojej strony internetowej.

Jan Marek Redzimski

radny Rady Miejskiej w Elblągu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *